Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine
W hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine Saint-Francois jest basen, a Wi-Fi jest na terenie całego obiektu.
W pobliżu znajdują się interesujące miejsca między innymi La Douche, prawie 10 min autem od tego hotelu, a także Anse a l' Eau — w około 4 km. Plaża Raisins Clairs leży 25 min piechotą od obiektu.
Pokoje w hotelu są wyposażone w żelazko z deską do prasowania i klimatyzację jak również w urządzenie do parzenia kawy/herbaty. W łazienkach przygotowano prysznic dla niepełnosprawnych i oddzielną toaletę oraz są takie udogodnienia jak suszarka do włosów i ręczniki. Z niektórych jednostek roztacza się widok na górę.
- Lokalne atrakcje
- Les Comptoirs de Saint-Francois2428 km
- Raisins Clairs2372 km
- Aerodrome2395 km
- Ancien Moulin2045 km
- Marche La Rotonde2201 km
- Eglise du Bourg2319 km
- Cimetiere des Raisins Clairs2411 km
- O Marche an nou1629 km
- La Douche1958 km
- Musée Des Beaux Arts2406 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Opcje wyżywienia
- Czajnik
- Suszarka do naczyń
- Stół na świeżym powietrzu
Do dyspozycji gości w pokoju
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Herbata i kawa
- Stół
- Prasowanie
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
- Łóżeczka dla dzieci
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🕌
Jakie są najbardziej znane atrakcje turystyczne w pobliżu hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine?
Plaża Raisins Clairs, a także La Douche są najlepsze wśród punktów orientacyjnych i są dostępne odpowiednio w 5 min i 10 min jazdy od hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine. - 📧
Czy hotel Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine zapewnia bezprzewodowe połączenie internetowe?
Tak, hotel Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy znajdę miejsce do pracy w moim pokoju w hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine?
Tak, biurko znajduje się w niektórych pokojach w hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine. - ❓
Jaki rodzaj basenu oferuje hotel Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine?
Basen jest dostępny w hotelu Mk Lodges - Villa Privee Et Discrete Avec Piscine.